Буковель

Версія для друку

Буковель - гірськолижний курорт №1 в Україні. Буковель розташований поблизу села Поляниця, за 25 км від регіонального центру - міста Яремче. Доїхати до Буковеля автомобілем дуже просто: слід їхати центральною магістраллю в бік Закарпаття, а за кілька кілометрів після в'їзду до села Яблуниця буде помітний поворот праворуч з вказівниками "Поляниця, Буковель".

«Буковель» – найвідоміший і найкраще оснащений гірськолижний курорт в Україні, розташований поблизу села Поляниця, за 25 км від міста Яремче. Назва курорту походить від назви гори висотою 1120 метрів, по якій прокладено частину лижних спусків.

 «Буковель» має 50 кілометрів лижних трас, 14 сучасних крісельних витягів, системи штучного засніження та підготовки схилів, частина спусків у вечірній час освітлюється.. На курорті працює лижна школа, 10 пунктів прокату з найсучаснішим гірськолижним спорядженням, SPA-центр, заклади харчування від фастфудів до ресторанів, відділення банку, інтернет-кафе, сувенірний ринок.
Дізнатися детальніше про послуги і можливості курорту можна на сторінці гірського оздоровчого комплексу «Буковель»: http://www.bukovel.com/RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія