Новини

В Яремче відбулася конференція «Стан розвитку екскурсійного обслуговування та проблеми управління рекреаційним комплексом Прикарпаття»

Версія для друку

В м. Яремче відбулася триденна науково-практична конференція «Стан розвитку екскурсійного обслуговування та проблеми управління рекреаційним комплексом Прикарпаття». 21 грудня відбулася основна частина конференції, у якій взяли участь представники облдержадміністрацій, об’єднань екскурсоводів, туристичних фірм Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької, Хмельницької областей, АР Крим.

Під час конференції було продемонстровано презентації туристичного потенціалу Івано-Франківської області та проекту «Екскурсійне намисто Івано-Франківщини». Усі присутні мали можливість заслухати доповіді про проблеми та перспективи розвитку екскурсійної діяльності, її правові та організаційні аспекти та досвід підготовки кадрів – екскурсоводів і  провідників у Львівській області.

Конференцію організували Головне управління з питань туризму, євроінтеграції, зовнішніх зв’язків та інвестицій Івано-Франківської ОДА, Асоціація економічного розвитку Івано-Франківщини, Інститут туризму Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

 

 

 RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія