Новини

Вручено відзнаки матерям-героїням

Версія для друку

16 грудня у залі засідань Яремчанської міської ради перший заступник міського голови Юрій Бодоряк та заступник міського голови Ігор Гладиш урочисто вручили посвідчення і медалі жінкам, яким присвоєно звання «Мати-героїня». Тепер вони користуватимуться пільгами та отримуватимуть відповідні виплати.

Відповідно до Закону України «Про державні нагороди» та Указу Президента України почесне звання «Мати-героїня» є державною нагородою за видатні заслуги перед Україною.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюються жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі і усиновлених, враховуючи вагомий особистий внесок матері у виховання дітей у сім’ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування у дітей високих духовних та моральних якостей.

Для отримання винагороди жінка, якій присвоєно звання “Мати-героїня” або уповноважена особа повинна подати до управління праці та соціального захисту населення подати заяву про виплату винагороди, копію паспорта, копію посвідчення “Мати-героїня”. Уповноважена особа подає нотаріально засвідчений документ, що підтверджує право представляти «Матір-героїню».

 

 

 

 

 RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія