Новини

Яремчанщина готується до новорічно-різдвяних свят

Версія для друку

Поряд із вирішенням нагальних побутових проблем Яремчанський міський голова Василь Онутчак на нараді у міській раді наголосив на підготовці до новорічно-різдвяних свят.

Зокрема, відповідні служби мають забезпечити вечірнє освітлення знакових споруд міста. До різдвяних свят подбати про освітлення, під’їзди до всіх споруд міста, належний стан доріг. У населених пунктах Яремчанщини слід підготувати святкові заходи з подарунками, передовсім для дітей-сиріт, дітей з малозабезпечених сімей, самотніх людей, щоб вони у святкові дні відчували турботу.

Особливу увагу міський голова звернув на необхідність дотримання всіх вимог при розміщенні реклами у населених пунктах краю. Реклама має бути встановлена у спеціально відведених місцях і неодмінно мати пристойний вигляд. Зокрема, відділ містобудування, архітектури і будівництва, відділ туризму і рекреації, виконкоми селищної, сільських рад повинні постійно дивитися за дотриманням підприємцями всіх вимог при розміщенні реклами. 

Міські відділи культури та освіти розробляють відповідні плани новорічно-різдвяних заходів та плани роботи з учнями на канікулах, а всі відповідальні служби мають подбати про убезпечення дітей від сезонних захворювань.

 RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія