Новини

Делегації з Донецької та Дніпропетровської областей ознайомилися з туристичним потенціалом та культурою Яремчанщини

Версія для друку

На Прикарпатті у рамках культурно-мистецького проекту «Схід-Захід» перебуває делегація з Донецької та Дніпропетровської областей. 

Вранці 11 грудня гості зі Східної та Центральної України прибули до Ворохти потягом №551/552, спецсполучення Донецьк-Дніпропетровськ-Київ-Ворохта. Новий маршрут започатковано до 150-річчя залізниці в Україні в рамках акції «Укрзалізниця єднає Україну». Цей потяг дає можливість дістатися до Карпат без пересадок і за коротший час, а ще він оснащений спеціальним автомобілевозом для перевезення легкових автомобілів. Хлібом-сіллю, троїстими музиками делегацію урочисто зустріли у Ворохті. Гості побували у м. Яремче, ознайомилися з туристичним потенціалом Прикарпаття, відвідали Карпатський національний природний парк, Екотуристичний візит-центр, гірськолижний комплекс «Буковель».

Окрім представників влади та підприємців, у складі делегацій присутні відомі мистецькі колективи Донеччини та Дніпропетровщини. Загалом - більше півсотні гостей зі Східної та Центральної України. 

 RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія