Новини

Надвірнянське управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє

Версія для друку
Майже 156 мільйонів гривень - внесок до бюджету платників Яремчанщини
За січень-липень 2019 року від платників податків Яремчанської ДПІ Надвірнянського управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області до зведеного бюджету країни надійшло 155,83 мільйонів гривень, що на 47,6 мільйонів, або на 44 відсотків перевищує показники за січень - липень 2018 року. Зокрема, у липні поточного року до зведеного бюджету надійшло 21,5 мільйонів гривень.
Основну частку, а це майже 60% від загального збору зведеного бюджету, займають надходження до місцевих бюджетів. У січні-липні до місцевих бюджетів регіону сплачено майже 93,1 мільйони гривень, що на 43,8%, або на 28,4 мільйона гривень, більше, ніж торік.
До державного бюджету з початку року бізнес спрямував 62,7 мільйона гривень. Протягом січня - липня 2019 року основними бюджетоформуючими податками та зборами традиційно залишаються:
- податок на додану вартість –22,8 млн гривень;
- рентна плата за користування надрами19,6 млн гривень;
- податок на доходи фізичних осіб – 13,7 млн гривень;
- військовий збір – 4 млн гривень.
У Надвірнянському управлінні ГУ ДФС вІвано-Франківській області звертають увагу платників на необхідність своєчасного та в повному обсязі виконання своїх зобов’язань зі сплати податків і зборів, адже ці кошти, в першу чергу, йдуть на реалізацію соціально важливих проектів та економічний розвиток країни.
 
Яремчанською ДПІ надано понад 1,5 тисяч адміністративних послуг
Протягом семи місяців 2019 року Яремчанською ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківськійобласті надано 1541 адміністративних послуг.
Найбільш запитуваними є:
- послуги з видачі реєстраційного номера облікової картки платника - 591 послуг, також звертаються з метою отримати відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків –319 послуг;
- реєстрація платників єдиного податку – 189 послуга;
- реєстрація книг обліку розрахункових операцій – 143 послуга;
- надання витягів з реєстру єдиного податку – 137 послуг.
- реєстрація книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 121 послуги;
- реєстрація платників єдиного податку – 781 послуга;
-реєстрація реєстратора розрахункових операцій-23 послуги.
 
В порівнянні з минулим роком надходження до місцевих бюджетів збільшилися на понад 28 мільйонів
Протягом січня – липня 2019 року до місцевих бюджетів Яремчанщини надійшло мобілізовано надходжень у сумі 93,1 млн. грн. податків і зборів. В порівнянні з минулим роком надходження до місцевих бюджетів збільшено на 28,4 млн. грн.
Лідерами серед платежів, які складають значну частку цих бюджетів, залишаються податок на доходи фізичних осіб, земельний та єдиний податок. Так, до місцевих скарбниць перерахували 40 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 7,7 млн. грн. більше, ніж у січні - липні минулого року.
Суб'єкти малого і середнього підприємництва сплатили 11,2 млн.грн. єдиного податку, приріст цього платежу до відповідного періоду минулого року склав 3,5 млн. гривень.
Надходження від земельного податку та орендної плати склали 23,6 млн. грн., місцеві громади отримали на 13,7 млн. грн. більше у порівнянні з минулим роком.
 
До місцевих бюдетівЯремчанщини надійшло понад 23,5 млн.грн. плати за землю
За січень – липень 2019 року до  місцевого бюджету  від  власників та користувачів земельних ділянок, які обліковуються  у Яремчанській ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС  сплачено  23587 тис. грн. плати за землю. Досягнуто ріст у порівнянні з відповідним періодом минулого року на 13676тис. грн.
В загальній сумі надходжень плати за землю 22409тис. грн. (понад 95 відс.) - це надходження від юридичних осіб, сума яких зросла у порівнянні з аналогічним періодом 2018 року  на 13844тис. грн. 
Фізичні особи сплатили  понад  1178тис. грн., що  становить близько 5 відс. загальних находжень по платі за землю.
Нагадуємо громадянам, що земельний податок та орендна плата за землю обчислюється контролюючим органом  (за місцем знаходження земельної ділянки) та платникам надсилаються (вручаються) податкові повідомлення – рішення до 1 липня поточного року. Громадяни повинні сплатити плату за землю  протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення – рішення.
 
Майже 54 млн. грн. ПДФО сплатили платники Яремчанщини
За січень-липень 2019 року до Зведеного бюджету надійшло 53,7 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Платники податку Яремчанської міської ради на 17,4 млн. грн. перевищили минулорічні надходження.
Податок на доходи фізичних осіб є основним джерелом наповнення місцевих бюджетів. Так, за січень-липень поточного року місцеві скарбниці Яремчанщини  отримали  понад 40 млн. грн. цього податку, що на 7,7 млн. грн. більше, ніж торік. До державного бюджету надходження склали  13,7 млн. грн.що на 2,8 млн.грн. більше січня-липня 2019 року. 
 
Тренінг для платників податків Надвірнянського управління: «Переваги подання звітності в електронному вигляді. Сервісне обслуговування»
В Надвірнянському управлінні ГУ ДФС в Івано-Франківській області протягом серпня проводились тренінги, щодо подання звітності засобами електронного зв’язку.
Так, в приміщенні Центру обслуговування платників (далі — ЦОП) для всіх бажаючих надвірнянські податківці проводять практичні тренінги з платниками податків. Для зручності платників в приміщенні ЦОП обладнані два комп'ютерних місця з доступом до мережі Інтернет. Такі тренінги зазвичай проходять у форматі конструктивного діалогу: «питання — відповідь - демонстрація». Податківці розповіли і на практиці показали як саме проходить процес електронного звітування, за допомогою яких програм формуються, підписуються та відправляються звіти, яка роль в данному процесі відведена електронному цифровому підпису. Нагадали, що звітність, надіслана через мережу Інтернет із застосуванням посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису, крім економії часу, не потребує дублювання на паперових носіях, а також їх зберігання.
Працівники податкової інспекції відмітили, що, теперішній час вимагає сучасних підходів, які активно впроваджує в свою роботу ДФС України. Насамперед, це спілкування суб'єктів господарювання з  контролюючими органами дистанційно, в електронному вигляді. Податківці завжди готові надати практичну допомогу платникам податків у користуванні електронними сервісами ДФС та відповісти на питання податкової тематики.
Саме тому діючи податкові сервіси і надалі будуть максимально вдосконалюватись з врахуванням потреб і побажань платників податків.

Крім того, в Центрі обслуговування платників, кожен відвідувач має можливість  отримати якісні індивідуальні усні консультації під час особистого спілкування з модератором Центру обслуговування платників. RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія