Новини

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області інформує

Версія для друку

 Фахівці Надвірнянського управління фіскальної служби області надали майже 7 тис.адмінпослуг платникам податків

З початку 2019 року в Центрах обслуговування платників Надвірнянського управління ГУ ДФС громадянам та представникам бізнесу надано 6943 адміністративних послуг.
Найбільша їх частина стосувалася видачі карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків –3274 та видано 1949 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.
Також 455 суб'єктів господарювання зареєструвались платниками єдиного податку, надано 385 витягів з реєстру платників єдиного податку, зареєстровано 280 книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.
 Крім цього, працівники управління зареєстрували 355 книг обліку розрахункових операцій, 80 розрахункових книжок та 55 реєстраторів розрахункових операцій.
 
Центром обслуговування платників Надвірнянської ДПІ за січень-травень 2019 року надано майже 6 тис послуг
За січень-травень 2019 року Центром обслуговування платників Надвірнянського управління ГУ ДФС, відвідало 5769 платників податків – підприємців та юридичних осіб, а також пересічних громадян, стільки ж надано і адмінпослуг.
Зокрема, видано 2821  карток платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків,видано 1664 відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.
Протягом п’яти місяців 297 фізичних осіб зареєструвалися платниками єдиного податку та видано 291 витяг з реєстру платників єдиного податку, а також 195 платників зареєстрували книги обліку доходів та книги обліку доходів і витрат платникам єдиного податку.
З початку року зареєстровано 264 книг обліку розрахункових операцій,  зареєстровано 80 розрахункових книжок та 46 реєстраторів розрахункових операцій.
Також 22 громадянам підтверджено статус податкового резидента України.
 
Платники Надвірнянщини сплатили понад 400 мільйонів гривень податків і зборів до Зведеного бюджету
У Надвірнянському управління Головного управління ДФС вІвано-Франківській області повідомили, що станом на 1 червня 2019 року надходження до Зведеного бюджету Надвірнянщини склали 435,6 млн. грн. податків та зборів, що на 79,5 млн. грн. більше минулорічних надходжень.
Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 114,6 млн. грн.,що на  23,7  млн. грн. більше, ніж за відповідний період минулого року. Рентної плати за користування надрами надійшло 246,7 млн.грн., що на 41,1 млн.грн перевищує минулорічні надходження.
Податку на додану вартість до Державного бюджету надійшло 20,5 млн. грн., що на 3,8 млн.грн. більше п’яти місяців 2018 року.
Надходження земельного податку та орендної плати за землю склали15,9 млн. грн. Порівняно з відповідним періодом минулого року обсяг надходжень збільшився на 4,5 млн. грн. 
За січень-травень 2019 року юридичними та фізичними особами - підприємцями сплачено 13 млн. грн. єдиного податку, що на 3,3 млн. грн. більше, ніж за січень-травень 2018 року.
Протягом п’яти місяців поточного року надійшло 121,8 млн.грн. єдиного соціального внеску, що на 19.2 тис.грн більше минулорічного.
 
Платники Яремчанщини сплатили до Зведеного бюджету майже 116 млн. гривень податків і зборів
За січень-травень 2019 року надходження податків та зборів від платників Яремчанщини до Зведеного бюджету склали 115,9 млн. грн.,що на 78,5 млн.грн. перевищує минулорічні надходження. За травень надійшло 19,8 млн. грн., до бюджетів усіх рівнів.
Найбільшими за обсягами є податок на доходів фізичних осіб, податок на додану вартість, плата за землю та єдиний податок з юридичних та фізичних осіб.
Податку на доходи з фізичних осіб платниками сплачено 38,4 млн.грн., що на 8,5 млн грн.. більше січня-травня 2018 року. Податку на додану вартість до Державного бюджету – 20,8 млн. грн., що на 13,3 млн.грн., більше аналогічного періоду минулого року
Надходження земельного податку та орендної плати за землю юридичними та фізичними особами - підприємцями склали майже 15 млн. грн., що перевищує минулорічні надходження на 8,1 млн.грн.
Єдиного податку юридичними та фізичними особами - підприємцями сплачено 9,5 млн. грн., що на 3,4 млн.грн. більше минулорічного.
Роботодавцями та фізичними особами підприємцями за 5 місяців сплачено 46,2 млн. грн.. єдиного соціального внеску, що перевищує минулорічні надходження на 11,5 млн.грн.
 
Надвірнянське управління: надходження ЄСВ перевищили минулорічний показник на 30,7 млн гривень
Надвірнянським управлінням Головного управління  ДФС в Івано-Франківській області з початку 2019 року забезпечено надходження єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок) на рівні 168 млн. гривень. Цьогорічний показник перевищує минулорічну суму сплати єдиного внеску за аналогічний період на 30,7 млн. грн або на 22,3 відсотків.
Протягом травня 2019 року фактичні надходження єдиного внеску склали 33,1 млн грн, що на 2,6 млн грн. більше квітня 2018 року.
Фахівці Надвірнянського управління Головного управління ДФС в Івано-Франківській області зазначають, що отримані кошти єдиного внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування направляються на забезпечення соціальних потреб. Дуже важливо, щоб громадяни усвідомлювали важливість легального працевлаштування, яке дає право на отримання соціальних гарантій у разі втрати працездатності, права на відпустку, на субсидію, а у майбутньому – на гідне пенсійне забезпечення.
Важливо й те, що сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску – 918,06 грн у 2019 році.
Також звертаємо увагу, що з 2 травня 2019 року діють нові рахунки на які платникам необхідно сплачувати ЄСВ, тому, починаючи із вказаної дати кошти, які сплачуватимуть платники на старі рахунки для зарахування ЄСВ, не будуть зараховуватись, а повертатимуться платникам, як нез’ясовані надходження.
 
 


RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія