Новини

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє

Версія для друку

 За січень 2019 року власники нерухомості Яремчанщини сплатили понад 1 мільйон гривень

З початку 2019 року до місцевих бюджетів Яремчанської ДПІ Надвірнянського управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області надійшло 1192 тисячі гривень податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки. У порівнянні з 2018 роком цей показник зріс на 410 тис.грн. або 52,4 відсотка.
Юридичні особи сплатили 1012 тис.грн. податку на нерухоме майно, що на 350 тис.грн. перевищує надходження минулого 2018 року. В свою чергу фізичні особи перерахували до місцевих скарбниць 180 тис.грн., що на 60 тис.грн. більше минулорічних даних.
 
В порівнянні з минулим роком надходження податку на доходи фізичних осіб на Яремчанщині зросли майже на 2 млн гривень
Податок на доходи з фізичних осіб традиційно залишається найвагомішим джерелом наповнення дохідної частини місцевих бюджетів Яремчанської міської ради. У загальній сумі надходжень питома вага ПДФО складає понад 65 відсотків.
За січень 2019 року надходження податку на доходи фізичних осіб склали майже 7 млн. грн. з них до місцевих скарбниць надійшло 5,2 млн. гривень , до державної 1,8 млн. грн.  Порівняно з січнем 2018 року забезпечено приріст ПДФО до місцевих бюджетів на 33,7 відсотки,  або на 1,3 млн. грн., до державного на 0,5 млн. грн. або 36,6 відсотка.
Водночас нагадуємо, що платники податків можуть отримати інформацію про суми виплачених доходів та утриманих податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків скориставшись електронними сервісами ДФС.
Зокрема, у рамках кампаній декларування доходів громадян та е-декларування зазначену інформацію можна отримати за допомогою електронного сервісу  «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків у електронному вигляді з використанням електронного цифрового підпису».
 
Платники податків Яремчанщини перерахували понад 500 тис гривень військового збору
За січень 2019 року платники податків Яремчанської міської ради перерахували до держбюджету 547 тис. грн військового збору. За словами начальника Надвірнянського управління ГУ ДФС ув Івано-Франківській області Василя Гнатюка, це на 181 тис. грн більше показника за 2018 рік. 
Нагадаємо: військовий збір, згідно з нормами діючого законодавства, сплачують фізичні особи - резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і за її межами, фізичні особи - нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти.


RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія