Новини

Урядом затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці

Версія для друку

              5 вересня на засіданні Кабінету Міністрів ухвалено розпорядження Кабінету Міністрів України № 649-р „Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості  населення”.

       Розпорядженням передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин ізнайманими       працівниками.
    Реалізація норм розпорядження надасть можливість зменшити застосування незадекларованої праці та вдосконалить контроль за оформленням трудових відносин із найманими працівниками та посиленню дисципліни сплати податків і єдиного соціального внеску.
       
Відповідальність за неофіційне працевлаштування – штраф у розмірі 111690грн.  за кожного працівника.
   Отже, шановні роботодавці, які мають неоформлених найманих працівників, у вас є можливість уникнути штрафів та інших покарань, передбачених заходами спрямованими на детінізацію зайнятості, шляхом оформлення трудових відносини з найманими працівниками належним чином.
 
Інспектор праці управління праці та
                 соціального захисту населення                    Г. Пастушенко
 
 


RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія