Новини

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області повідомляє

Версія для друку

 Використання неофіційно працевлаштованих найманих працівників є порушенням трудового законодавства, за яке до працедавця застосовується відповідальність

Надвірнянське управління ГУ ДФС в Івано-Франківській області наголошує, що початком  трудових відносин між  роботодавцем та найманим працівником є укладення трудового договору (угоди), який оформляється наказом та подання до органу ДФС Повідомлення  про прийняття працівника на роботу.
Повідомлення про прийняття працівника на роботу за формою, затвердженою постановою  КМУ від 17.06.2015 №413 подається власником підприємства, установи, організації або уповноваженим ним органом (особою) чи фізичною особою до територіальних органів ДФС за місцем обліку  як платника єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування в  один  із таких способів:
- засобами електронного зв'язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
-   на паперових носіях разом з копією в електронній формі;
-  на паперових носіях, якщо трудові договори (угоди) укладено не більше ніж із п'ятьма особами.
Разом з тим нагадуємо, що Розпорядженням Кабінету Міністрів від 05.09.2018  №649-р  «Про заходи, спрямовані на детінізацію відносин у сфері зайнятості населення»  доручено Державній службі з питань праці, Державній фіскальній службі, Пенсійному фонду України, Національній поліції, іншим центральним органам виконавчої влади за участю органів місцевого самоврядування до  05 жовтня 2018 року  посилити інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо недопустимості  допуску до роботи найманих працівників без  оформлення трудових відносин, а  з 05 жовтня провести комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення.
Надвірнянське управління ГУ ДФС нагадує: неофіційно працевлаштований працівник позбавлений права на отримання соціальних гарантій у разі втрати працездатності, права на  відпустку, на субсидію, а у майбутньому – на гідне пенсійне забезпечення, а роботодавці, які використовують найману працю  неоформлених працівників і неофіційно виплачують заробітну плату несуть адміністративну, фінансову та кримінальну  відповідальність. за порушення трудового та податкового законодавства.
Е-Receipt (електронний чек) –це зручно
Надвірнянське управління ГУ ДФС нагадує, що з 25 вересня 2018 року ДФС України розпочато функціонування у тестовому режимі експериментального проекту інформаційної системи е-Receipt. проект є складовою частиною пілотного проекту щодо застосування новітніх моделей для реєстрації розрахункових операцій та проекту Міністерства Фінансів України «Податки це просто».
Відтепер покупець має можливість у відкритій частині Електронного кабінету перевірити чек, який він отримав від продавця в будь-якій точці України.
Для фіскалізації розрахунків передбачено технологічне рішення, яке не вимагає обов'язкового застосування традиційних реєстраторів і друку паперових чеків, і може бути встановлено на будь-який електронний пристрій. Сам фіскальний чек можна буде перевірити у відкритій частині електронного кабінету ДФС. Поки триває тестування, е-чек використовуватиметься паралельно з паперовим.
Використання новітніх технологій з метою фіскалізації операцій замість традиційних касових апаратів вже давно застосовуються в ряді високорозвинених європейських держав. Таке рішення не тільки повністю відповідає духу часу, але і буде сприяти збереженню ресурсів підприємців на використання касових апаратів.
 
Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування
Правові та організаційні засади забезпечення збору та обліку єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування (далі – єдиний внесок), умови та порядок нарахування і сплати та повноваження органу, що здійснює його збір та ведення обліку, визначає Закон України від 08 липня 2010 року № 2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (далі – Закон № 2464).
Відповідно до п. 4 частини першої ст. 4 Закону № 2464 платниками єдиного внеску є фізичні особи – підприємці, у тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування. Платники єдиного внеску зобов’язані своєчасно та у повному обсязі нараховувати і сплачувати єдиний внесок (п. 1 частини другої ст. 6 Закону № 2464).
Відповідно до п. 3 ч.1 ст. 7 Закону № 2464   для фізичних осіб – підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування, базою нарахування єдиного внеску є суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановленої цим Законом. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
Однак зазначені платники звільняються від сплати за себе єдиного внеску, якщо вони є пенсіонерами за віком або інвалідами та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов'язкового державного соціального страхування (частина четверта ст. 4 Закону № 2464).
Таким чином, зазначеною нормою визначено дві умови звільнення платника від сплати єдиного внеску: наявність у особи статусу пенсіонера за віком або інваліда та факт отримання відповідно до закону пенсії або соціальної допомоги. Тобто критерієм звільнення від сплати єдиного внеску разом із фактором отримання пенсії, у тому числі пенсії за віком на пільгових умовах, є наявність у особи, яка обрала спрощену систему оподаткування, статусу пенсіонера за віком, що встановлюється за відповідністю всім умовам, визначеним законом, зокрема досягнення певного віку, після якого вона має право на призначення відповідної пенсії.
Як підприємцю повідомити державну фіскальну службу про нового працівника?
Надвірнянське управління ГУ ДФС повідомляє, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року №413 «Про порядок повідомлення Державній фіскальній службі та її територіальним органам про прийняття працівника на роботу», повідомлення про прийняття працівника на роботу подається фізичною особою-підприємцем до територіальних органів Державної фіскальної служби за місцем обліку його як платника єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за формою згідно з додатком, до початку роботи працівника за укладеним трудовим договором, а саме:
- засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису відповідальних осіб відповідно до вимог законодавства у сфері електронного документообігу та електронного підпису;
- на паперових носіях, разом із копією в електронній формі;
- на паперових носіях, якщо трудові договори укладено з п’ятьма особами.
Інформація, що міститься у повідомленні про прийняття працівника на роботу, вноситься до реєстру страхувальників і реєстру застрахованих осіб відповідно до Закону України від 8 липня 2010 року №2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».
 
Увага! Підприємці сплачують єдиний внесок незалежно від суми отриманого чи не отриманого доходу
Податківці звертають увагу фізичних осіб-підприємців (у тому числі платників єдиного податку) та осіб, які проводять незалежну професійну діяльність, що відповідно до Закону України від 8 липня 2010 року №2464-VI «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», вони є платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Згідно з частиною дванадцятою ст. 9 Закону №2464 єдиний внесок підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.
При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску. Мінімальний страховий внесок – це сума єдиного внеску, що визначається розрахунково як добуток мінімального розміру заробітної плати на розмір внеску, встановлений законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід), та підлягає сплаті щомісяця ( у 2018 році  – 3723х22% = 819,06 грн. щомісяця).
Отже, всі підприємці та особи, які проводять незалежну професійну діяльність, сплачують єдиний внесок незалежно від того, отримували вони дохід за звітний період чи ні.
 
Які можливості має платник податків, користуючись „Електронним кабінетом”?
„Електронний кабінет платника податків” – це персональне автоматизоване робоче місце платника податків, доступ до роботи в якому здійснюється з будь-якого комп’ютера, підключеного до Інтернету, з використанням електронного цифрового підпису такого платника.
„Електронний кабінет платника податків” надає суб’єктам господарювання можливість працювати з органами фіскальної служби дистанційно у режимі реального часу, а саме:
- подавати декларації з використанням електронного цифрового підпису і переглядати подану або сформовану податкову звітність;
- отримувати нагадування щодо строків подання звітності та сплати податків;
- отримувати інформацію щодо особистих реєстраційних даних (податковий номер платника податків, назва платника податків, основний вид діяльності; ПІБ бухгалтера та директора тощо);
- подавати заяви та отримувати в електронному вигляді довідки про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами фіскальної служби;
- вести в електронному вигляді Книги обліку доходів та витрат;
- переглядати інформацію щодо стану своїх розрахунків з бюджетом, зокрема, про заборгованість зі сплати податків, зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
 
Увага громадян, платників податків! Ви маєте знати про свої права!
З метою формування у суспільстві правової культури, сприяння підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав, гарантованих Податковим Кодексом України від 02.12.2010 №2755-VI (далі – ПКУ) фахівці Надвірнянського управління запрошують громадян, платників податків до Центру обслуговування платників за адресою: м.Надвірна, вул..Визволення,2.
Шановні громадяни, платники податків! Ви маєте знати про свої права:
- безоплатно отримувати у контролюючих органах, у тому числі і через мережу Інтернет, інформацію про податки та збори і нормативно-правові акти, що їх регулюють, порядок обліку та сплати податків та зборів, права та обов’язки платників податків;
- повноваження контролюючих органів та їх посадових осіб щодо здійснення податкового контролю;
- представляти свої інтереси в контролюючих органах самостійно, через податкового агента або уповноваженого представника;
оскаржувати рішення, дії (бездіяльність) контролюючих органів (посадових осіб), у тому числі індивідуальну податкову консультацію, яка йому надана, а також узагальнюючу податкову консультацію та інше на умовах, встановлених ПКУ.
 
Надвірнянське управління інформує про податкову знижку
Громадяни, які не є суб’єктами господарювання і які протягом минулого року отримували заробітну плату з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки (ст.166 Податкового кодексу України).
Держава надає можливість людям, які отримують зарплату і сплачують податок на доходи фізичних осіб та внески на загальнодержавне обов’язкове пенсійне страхування, відшкодовувати частину понесених у звітному податковому році витрат на навчання, іпотеку, страхування, благодійність, переобладнання транспортного засобу, при сплаті видатків на будівництво (придбання) доступного житла за державними програмами або за сплату допоміжних репродуктивних технологій.
Для отримання зазначеної знижки необхідно заповнити та подати до органу фіскальної служби за місцем реєстрації декларацію про майновий стан та доходи, отримані у минулому році. У декларації необхідно вказати суму одержаного за рік доходу у вигляді зарплати, вид понесених витрат, їх розмір і розраховану суму податку на доходи фізичних осіб до повернення.
Право на отримання податкової знижки мають лише члени сім’ї першого ступеня спорідненості: чоловік, дружина, діти, батьки.
Слід враховувати, що загальна сума податкової знижки не може перевищувати суму річного загального оподатковуваного доходу платника податку, нарахованого у вигляді заробітної плати. Існує головна умова для отримання знижки – це офіційне працевлаштування та отримання заробітної плати. Після подання декларації обраховується та визначається сума для перерахування на банківський рахунок, вказаний громадянином. Для всієї процедури законодавчо передбачено 60 днів.
Право на отримання податкової знижки не переноситься на наступні періоди. А це значить, що для отримання знижки за 2017 рік, необхідно подати декларацію до 31 грудня 2018 року.
 
Безкоштовна інформація про бізнес-партнера – в електронному кабінеті платника податків
Нагадуємо, що Електронний кабінет платника податків реалізований у вигляді захищеного Інтернет-порталу для платників податків, робота в якому здійснюється у режимі реального часу та не вимагає використання жодного додаткового програмного забезпечення.
Модернізований сервіс включає дві функціональні частини:
- відкрита (загальнодоступна), вхід без ідентифікації користувача;
- приватна (особистий кабінет) вхід за допомогою ЕЦП будь-якого Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК).
Електронний кабінет працює цілодобово, крім часу, необхідного для проведення технічного обслуговування.
Електронний кабінет сервіси відкритої частини забезпечує доступ для платника податків до інформації з загальнодоступних ресурсів:
- Доступ в режимі он-лайн до інформації з реєстрів ДФС (понад 12 реєстрів);
- Ознайомлення з податковим календарем (отримання інформації про граничні терміни сплати податків, зборів, обов’язкових платежів та подання податкової звітності);
- Отримання контактів і адреси діючих центрів обслуговування платників;
- Ознайомлення з новинами ДФС;
- Ознайомлення з бланками податкової звітності;
- Ознайомлення з текстом Договору про визнання електронних документів;
- Ознайомитись з інструкцією користувача.
Електронний кабінет режим «Реєстри»:
- дані про взяття на облік платників податків;
- реєстр страхувальників;
- реєстр платників єдиного податку;
- дані реєстру платників акцизного податку з реалізації пального;
- реєстр осіб, які здійснюють операції з товарами;
- довідка про відсутність заборгованості;
- єдиний реєстр індивідуальних податкових консультацій;
- дані Реєстру отримувачів бюджетної дотації;
- реєстр неприбуткових установ та організацій;
- інформація про РРО;
- інформація про книги ОРО;
- дані реєстру платників ПДВ;
- реєстр заяв про повернення суми бюджетного відшкодування;
- система обліку публічної інформації;
- реєстр ПН/РК, реєстрація яких зупинена;
- реєстр заяв про розстрочення, відстрочення грошового зобов’язання чи податкового боргу.
Сервіси приватної частини Електронного кабінету:
- сервіси відкритої частини Електронного кабінету;
- приєднання до Договору про визнання електронних документів;
- доступ до особистої інформації (реєстраційні та облікові дані, відомості про керівників; присвоєння ознаки неприбутковості; дані про реєстрацію платником ПДВ; дані про реєстрацію платником єдиного податку; дані про реєстрацію платником ЄСВ; відомості з реєстру осіб, що здійснюють операції з товаром; відомості про РРО; інформація про книги ОРО; відомості про об’єкти оподаткування; інформація про неосновні місця обліку; дані про банківські рахунки);
- перегляд поданої податкової, пенсійної та статистичної звітності до органів ДФС;
- подання платниками звітності (за основними формами податкової та статистичної звітності, звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування);
- доступ до вхідної та вихідної кореспонденції користувача;
- електронне листування з органами ДФС;
- надсилання запитів на отримання інформації, заяв на реєстрацію платником окремих податків тощо;
- отримання інформації про стан розрахунків з бюджетами;
- сплата податків (для фізичних осіб);
- сервіси систем електронного адміністрування ПДВ та електронного адміністрування реалізації пального;
- реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних (ЄРПН), реєстрація акцизних накладних та/або розрахунків коригування в Єдиному реєстрі акцизних накладних;
- доступ до даних ЄРПН в режимі реального часу щодо складених платниками ПДВ чи їх контрагентами податкових накладних та/або розрахунків коригування в розрізі статусів. Перегляд повної інформації щодо податкової накладної з урахуванням всіх зареєстрованих до неї розрахунків коригування кількісних і вартісних показників;
- подання платниками заяв та отримання ними довідок про відсутність заборгованості в електронному вигляді. Перегляд зацікавленими особами у відкритій частині ЕК виданих платникам довідок про відсутність заборгованості.
Вхід до Електронного кабінету платника здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС з використанням електронного цифрового підпису (ЕЦП).


RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія