Новини

Триває осінній призов громадян України на строкову службу

Версія для друку

 З 1 жовтня розпочався осінній призов на строкову службу. Кожен громадянин України чоловічої статі у віці від 18 до 27 років повинен прибути до військового комісаріату з метою уточнення облікових даних, - нагадує військовий комісар Донецький обласний військовий комісаріат полковник Олександр Сергєєв. 

Згідно вимог п.8 ст.15 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовники, яким надійшла повістка на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов'язані прибути в пункт і у термін, зазначені в повістці.
У разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов'язані з'явитися до призовної дільниці в десятиденний термін з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України.
Матеріали щодо осіб, які не з’явились без поважних причин до військового комісаріату будуть направлені до слідчих органів Національної поліції, прокуратури для відкриття кримінального провадження згідно із ст. 335 Кримінального кодексу України, що тягне за собою позбавлення волі на термін до 3 років.
Також повідомляємо, що відповідно до рішення Ради Національної Безпеки і Оборони України від 28.08.2014р. «Про невідкладні заходи щодо захисту України, зміцнення її обороноздатності» введеної в дію Указом Президентом України від 24.09.2014р. №744 громадяни, які призиваються на строкову військову службу, НЕ ЗАЛУЧАЮТЬСЯ до виконання завдань в районі проведення Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation. - Дотримання цієї вимоги на суворому контролі у командування Збройних Сил України, керівництва інших силових структур та Президента України.
Кожен, чоловік, громадянин України повинен виконати свій Конституційний обов’язок та стати на захист нашої держави – України.

Звернення військового комісара Донецького обласного військового комісаріату  полковника Олександра СергеєваRSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія