Новини

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Версія для друку

 30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми.

Цей день має на меті підвищити поінформованість громадськості про цю глобальну проблему і привернути увагу до тяжкого становища мільйонів жінок, чоловіків і дітей з усіх куточків світу, які стали жертвами торгівлі людьми, а також заохотити людей активно допомагати і протидіяти цьому злочину.

В Україні надається державна підтримка особам, які постраждали від торгівлі людьми, зокрема психологічна, соціально-педагогічна, соціально-медична, юридична, допомога у працевлаштуванні та перекваліфікації, тощо, виходячи з особистих потреб постраждалої особи, в тому числі і одноразова матеріальна виплата.

Із заявою про необхідність такої допомоги варто звертатись до найближчих органів виконавчої влади за місцем проживання, а саме:

- до управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради на тел. (03434) 2-11-86;

- до благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ» УГКЦ (0342) 75-30-61;

- на національну гарячу лінію з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів 0800 505501;

- «527» безкоштовно для абонентів (Київстар, Vodafone UA, Life).

 Незважаючи на здійснення певних зусиль з боку держави в напрямку протидії торгівлі людьми, проблема торгівлі людьми залишається актуальною і це негативне явище має стійкі тенденції до поширення, тож давайте спільними зусиллями робити все можливе аби убезпечити наших громадян від потрапляння до ситуації торгівлі людьми. 

Відеоролики та соціальну рекламу щодо протидії торгівлі людьми можна знайти за посиланням: oldbrowser.files.fm/u/2mmf872x

 RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія