Новини

До уваги матерів, які народили 5 або більше дітей і виховали їх до 8-го віку!

Версія для друку

Указом Президента України від 29.06.2001 р.№476/2001 затверджене Положення про почесні звання України (зі змінами, внесеними Указами від 21серпня 2004 року №963, від 28 липня 2007 року№674, від 2 липня 2016 року №284)  яке визначає підстави для присвоєння почесних звань.

Почесне звання «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п`ятьох і більше дітей, у тому числі усиновлених у встановленому законодавством порядку. Під час висунення кандидатур на нагородження, обов`язково враховується особистий внесок у виховання дітей у сім`ї, створення сприятливих умов для здобуття дітьми освіти, розвитку їх творчих здібностей, формування високих духовних і моральних якостей. Це звання у нашій державі є найвищою державною нагородою для багатодітних матерів. Особі, удостоєній почесного звання, вручаються нагрудний знак та посвідчення встановленого зразка. Також Президентом України встановлено одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання у десятикратному розмірі прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб.

До відома мешканців нашого регіону, хто не використав свого права на отримання цього почесного звання, або в кого є знайомі, близькі багатодітні матері, які також можуть претендувати на звання «Мати-героїня»   просимо звертатися в управління праці та соціального захисту населення виконавчого комітету Яремчанської міської ради, а жителів сільської місцевості звертатися з пакетом документів до селищної  та сільських рад!!!

Довідки за телефоном: 2-11-86 (каб.№5).

 

Управління праці та соціального захисту

    населення виконавчого комітету

    Яремчанської міської ради

 

 RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія