Новини

Надвірнянське ОДПІ повідомляє

Версія для друку

 Платники Яремчанщини направили до місцевих бюджетів понад 27 млн грн

У січні-березні 2018 року надходження до місцевих бюджетів Яремчанщини склали понад 37,3 млн гривень. Про це повідомив начальник Надвірнянського управління ГУ ДФС в області Василь Гнатюк.

За березень 2018 року надходження до місцевих бюджетів склали 7,9 млн.грн.

Найбільшу питому вагу у надходженнях до місцевих бюджетів складає податок на доходи фізичних осіб-13,2 млн.грн., а це майже половина надходжень,.

Платники єдиного податку забезпечили надходження  в сумі 3,9 млн грн або 14,3 відсотків від суми надходжень до місцевих бюджетів.

Плати за землю за три місяці цього року надійшло 4,1 млн грн, що складає 15 відсотків надходжень. Зокрема, 3,6 млн грн спрямували суб'єкти господарювання-юридичні особи та 0,5 млн грн – фізичні особи.

 

Найбільше жителі Яремчанщини звертаються за отриманням власного податкового номеру до ЦОП

Протягом січня - березня 2018 року до Центру обслуговування платників Яремчанського відділення Надвірнянської ОДПІ звернулися 3526 платників податків, які отримали 1145 адміністративні послуги.

В Центрі обслуговування платників Яремчанського відділення Надвірнянської ОДПІ реєстраційний номер облікової картки платника податків (ідентифікаційний номер) отримали 282 громадянина.

Видача громадянам карток платників податків з присвоєнням реєстраційного номера є найзапитуванішою серед адмінпослуг.

Фахівці інспекції роз’яснюють, що якщо громадянин з релігійних чи інших міркувань бажає відмовитись від реєстраційного номера облікової картки платника податків, то про своє рішення він повинен повідомити податковий орган у порядку, передбаченому Положенням про реєстрацію фізичних осіб у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків, затвердженому наказом Міністерства фінансів України від 29.09.2017 № 822. В такому випадку до паспорта громадянина вноситься відповідна відмітка. Такому платнику надається право здійснювати будь-які платежі за серією та номером паспорта. Адже право платників на відмову від ідентифікаційного номера збережено у Податковому кодексі України.

Окремо звертають увагу на особливий порядок внесення відміток про право здійснювати платежі без реєстраційного номера за серією і номером паспорта для осіб, які отримують біометричні паспорти.

Оскільки такий паспорт має форму пластикової картки, внесення відмітки про відмову від реєстраційного номера здійснюється міграційною службою на підставі повідомлення органу Державної фіскальної служби. Тому до виготовлення біометричного паспорта особа яка відмовилася від реєстраційного номера з релігійних переконань повинна звернутися до податкової інспекції, а після отримання біометричного паспорта пройти реєстрацію за його номером та серією в органі Державної фіскальної служби.

Для отримання послуги з оформлення картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків мешканцям необхідно звернутися до Центрів обслуговування платників.

А ознайомитись з детальним переліком усіх адміністративних послуг, які надаються податківцями, можна на інформаційних стендах, розміщених в Центрі обслуговування, або на суб-сайті ГУ ДФС у Івано-Франківській області області.

 RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія