Новини

Представ Україну на Іграх Нескорених 2018!

Версія для друку

     Не зволікайте та реєструйтеся на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018! 
Метою спортивних тестувань є надання можливості пораненим ветеранам та військовослужбовцям спробувати різні спортивні дисципліни Ігор Нескорених під наглядом тренерів та лікарів та прийняти рішення щодо участі у Національних Іграх Нескорених. 

    Зареєструватися на відкриті спортивні тестування та на участь в національних Іграх Нескорених 2018 можуть ветерани та діючі військовослужбовці Збройних сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Служби безпеки України, а також добровольчих формувань, які були поранені, травмовані або захворіли під час або внаслідок виконання службових обов’язків в зоні бойових дій або в ході миротворчих операцій за участю України. 

    Вже у жовтні, 15 учасників української збірної
#InvictusGames представлятимуть Україну у Сіднеї, Австралія. Цього року у Іграх Нескорених приймає участь 18 націй - до країн учасниць Ігор Нескорених доєдналась Польща. Таким чином, у Іграх приймає участь: Афганістан, Австралія, Канада, Данія, Естонія, Франція, Грузія, Німеччина, Ірак, Італія, Йорданія, Нідерланди, Нова Зеландія, Польща, Румунія, Україна, Великобританія, США.

Реєстрація відкрита до 25 лютого за посиланням:
https://invictusgames.in.ua/become-a-sportsman

Відео-анонс: https://youtu.be/Uotw2FZPHNc

Олександр Писаренко: "Брати участь у Іграх Нескорених це круто. Долучайтесь!"

 Відео: https://www.youtube.com/watch?v=9X_Ige5v-k0&feature=youtu.beRSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія