Новини

Відповідно до графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів було проведено виїзний прийом громадян

Версія для друку
Начальник Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Андрій Гайда спільно із начальником відділу «Яремчанське бюро правової допомоги» Івано-Франківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Галиною Романів відповідно до графіка роботи мобільних точок доступу до системи безоплатної правової допомоги з питань захисту прав землевласників та землекористувачів, 07 вересня 2017 року провели виїзний прийом громадян в приміщенні Яблуницької сільської ради. 
Громадянам надано роз’яснення відносно порядку виділення земельної ділянки учасникам АТО, визначення меж земельної ділянки, надання земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби, переоформлення права власності на земельну ділянку, щодо можливості створення вуличної комісії, виділення коштів на дошкільну освіту.
Так, п. Василина Бойчук звернулася із питанням незаконного дозволу на будівництво торгівельного павільйону, що обмежує проїзд та обхід до її будинку. 
Доведено до відома громадян інформацію про створення оперативного антирейдерського штабу Івано-Франківської області з питань захисту прав власності аграріїв від рейдерських захоплень, надано телефони «гарячої лінії» даного штабу. Також роз’яснено про сервіси, які запроваджуються Міністерством юстиції України.
 
 


RSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія