Новини

Реформу державного управління обговорили в Яремче

Версія для друку

2–3 квітня у Яремче відбувся тренінг для представників органів місцевого самоврядування міст Західної і Центральної України з обговорення реформи системи державного управління. Його учасниками стали 40 представників органів місцевого самоврядування та регіональні журналісти.

2–3 квітня у Яремче відбувся тренінг для представників органів місцевого самоврядування міст Західної і Центральної України з обговорення реформи системи державного управління.

 

Учасниками яремчанського тренінгу, що його організувала Муніципальна програма врядування та сталого розвитку ПРООН за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва, стали 40 представників органів місцевого самоврядування та регіональні журналісти. Також взяли участь у поліх мери та депутати міських рад міст-партнерів ПРООН.

 

Як і планували організатори тренінгу, його учасники «покращили свої знання» в сфері соціальної мобілізації, познайомилися з особливостями децентралізації та вдосконалили навички в сфері стратегічного, операційного та фінансового планування для становлення ефективного місцевого самоврядування, залучення громадян до процесу прийняття рішень на місцевому рівні, спрямованих на поліпшення якості життя в містах України.

 

Покращення спроможності органів центральної та місцевої влади в сфері децентралізації фінансових та адміністративних повноважень і відповідальності сприятимуть покращенню стану місцевого самоврядування та якості життя мешканців міст України.

 

У ході тренінгу було обговорено концепцію про передачу повноважень та відповідальності від центральних до місцевих органів влади.

 

Модуль тренінгу провів голова Центру політико-правових реформ Ігор Коліушко. Тему операційного планування презентував начальник управління економічного та інтеграційного розвитку виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради Богдан Білик та муніципальний координатор ПРООН/МПВСР в м. Івано-Франківськ.

 

За інформацією ZIKRSS

2008-2010 © Виконавчий комітет Яремчанської міської ради
78500, Україна, м.Яремче, вул.Свободи, 266
Гаряча лінія